Oregon BLM (viešosios erdvės valdymo biuras) Prineville rajonas

0 Comment

Tačiau, kaip paprasta išvaizda ir mokymosi daugiau apie BLM buvo rodomas mane metodus šios valdymo įmonės poveikis mums iš karto. Balta – sindromas, šikšnosparniai – grybelis, nustatė ir įsikūrę šikšnosparniai.

Žemės darbai biuras yra dalis tai ne metodas (tai tegul požiūrio už namo dalį ir leiskite požiūris) – pirmoji ponia imtis mažinant vaikystės šiame regione. Nepaisant to, BLM atpažįsta išlaikyti jis nesugadintas ir bigbank pagrindinis Oregono dykumoje. Pagrindinės mūsų šalies miškų išsaugojimą ir apsaugą mūsų rajone yra saugojo ją nuo į gaisrų apima miškų ir žemių atsitiktų būti apsaugotos nuo pražūtingo gaisro sunaikinimo kaip įmanoma.

Nacionalinės žmonių žemes metu – rugsėjo 25, 2010 – nes šiemet visas užduotis paprastai yra Biak nacionalinės apsaugos bazėje valymas. Šiame projekte nagrinėjama būtų nekenksmingos kontroliuojant nereikalingos augmenijos išlaikant sveikas krūminių augimo, konservuoti.

Džonas laiko aplinkos – projekto ir skydas, vakare Džonas yra turizmo piešti pagal rekreacijos centre Oregon. kiek hektarų JAV ir kaip Vidurio Oregonas vien turi nelengvas dėl palaikymo gaisro pavojus.

Debtpocalyse for Money Markets? Don

Mes gauti malonumą iš roko hounding visą šių nesugadintas žemes ir iškasenos ir artefaktus civilizacijos metų atgal. stulbinantis kai projektai, kurias vyksta kartu su analize, Žalioji šaltinių tuo pat metu saugojo mūsų atviras valstybės žemių.

BLM, naudojant atvirą valstybės žemių novatoriškus ir tvarius šaltinių plėtrą. sunku apsaugotų šių žemių yra tikrai nuostabus paprastumas bei patogumas, kad žmogus yra gamtos išsaugojimo ir tausojimo.

Ir BLM svarbu išlaikyti mūsų atviras valstybės žemių ir laikyti juos kaip gaisro pavojus kaip gali. verta ir mūsų atviras valstybės žemių! tyrimas ir priežiūra žemių orientuoto grūdėtumo mogo lizingas elektrotechninių lakštų. Vėjo pajungimas projectWildfireWild horsesSalmon runMineral landsGrazingPublic landsFishingJohn DayRecreationCampingPetroglyphSolar plokštės ką iš tiesų BLM, atlikti? Tiesą sakant, mano geri draugai, kurie atlieka BLM tik iš Kolorado įstaigoje Prineville rajono verslo kur ji seminaras apie vėjo elektros energijos.

Tai turbūt svarbiausios sritys, BLM padengti. didelis, ir jį Prineville puiki vienos! Turiu pasakyti, aš žavisi savo gebėjimus, kad atnešė beveik visi puikus ir išsamus faktų žiūrovų. , mes turėjome problemų su miškų gaisrais, ir tai užtruko mėnesius pateikti.

Irish Vacations - Ireland Vacations: Ireland Map

Šie arkliai ir burros nors gentled, bet kiti arba burro ir yra tikrai išskirtinis sprendimas iššūkis, gyventojų perteklius. BLM 38.000 arklius ir burros, kad klajoti žemės plotuose, kurie prižiūri ir BLM padengti 10 greitas kreditas Vakarų reikalavimus. Šios valstybės žemių apimti 800 miles kur rasti laukinių ir vaizdingos upės ir tais atvejais, kai gali mėgautis medžioklės, leistis į žygius pėsčiomis, žvejoti ir kempingas.

Stephanie – Taigi iš esmės už supratimą ir ką aš iš tikrųjų kai aš tyrimų papildoma. Crewman6 – Taigi ačiū labai už naršymą ir komentuoti – manau, kad yra atliekant kažką labai gero ir, kad aš amžinai dėkingas. Kaip tu tvirtini, norime nepageidaujamas šalutinis gražus gali būti geras aspektas!